Среда, 26.11.2014, 00:43 | Приветствую Вас Гость | Регистрация | Вход
RSS


Блог фермераГлавная » 2011 » Июнь » 3 » Дні поля компанії «Хазера Генетікс»в Ізраїлі - країні трьох морів і маци
10:37
Дні поля компанії «Хазера Генетікс»в Ізраїлі - країні трьох морів і мациВже стало доброю традицією компанії «Нікерсон-Цваан Україна» знайомити українських фермерів - виробників овочевої продукції, а також дистриб'юторів з великим асортиментом свого портфоліо в країнах, де розміщені центральні офіси компанії. Так, в минулому році, 23-25 ​​вересня, була здійснена поїздка в Нідерланди, на центральний День поля компаній «Нікерсон-Цваан» (Nickerson-Zwaan) і «Вілморін» (Vilmorin), що входять у французьку групу «Лімагрейн» (Limagrain).
Вже стало доброю традицією компанії «Нікерсон-Цваан Україна» знайомити українських фермерів - виробників овочевої продукції, а також дистриб'юторів з великим асортиментом свого портфоліо в країнах, де розміщені центральні офіси компанії. Так, в минулому році, 23-25 ​​вересня, була здійснена поїздка в Нідерланди, на центральний День поля компаній «Нікерсон-Цваан» (Nickerson-Zwaan) і «Вілморін» (Vilmorin), що входять у французьку групу «Лімагрейн» (Limagrain).
12-15 липня цього року в Ізраїлі, в містечку Явір (Yavor), на північно-заході країни, проходив Міжнародний День поля компанії «Хазера Генетікс» (Hazera Genetics), куди і зробила свій черговий візит українська група дистриб'юторів і колектив компанії «Нікерсон -Цваан Україна ». Крім української делегації, на День поля прибутку і російські колеги, а також представники дочірніх компаній багатьох країн Європи, Азії та Південної Африки.
«Хазера Генетікс» є лідируючою ізраїльської насіннєвий компанією, не так давно увійшла до складу «Лімагрейн Груп», з 60-річною історією селекційного досвіду. Розташована в самому центрі Середземноморського басейну, компанія тривалий час створювала нові сорти і гібриди виключно для цього регіону. Завдяки відкриттю нових селекційних центрів та дочірніх підприємств у різних країнах світу за останні роки географія присутності компанії значно розширилася.
Лідируючими позиціями «Хазера Генетікс» протягом багатьох років є томати - в першу чергу, індетермінантні для плівкових теплиць і скла, томат-черрі самих різних кольорів і форм, кущові томати з відмінною транспортабельністю плодів і високими смаковими якостями. Широку популярність придбали та гібриди цибулі короткого і середнього дня, кубовидний перці (відкритий і захищений грунт), гладкоплодние огірки, дуже врожайні дині ананасового типу і типу галія, інноваційні безнасінні тріплоїдні кавуни максі, міді та міні, стійкі до спеки салати і багато чого іншого.
На Дні поля у відкритому грунті можна було побачити комерційний асортимент детермінантних і напівдетермінантного томатів на колах і врасстіл, кубовидний червоні і жовті перці, баклажани, кабачки, стійкі до палючому літньому сонцю салати, ну і, звичайно ж, найсмачніші дині ананасового типу та безнасінні кавуни максі, міді та міні.
Було здійснено також декілька візитів в тепличні господарства, де представники компанії показали як комерційні гібриди індетермінантних томатів, так і селекційні випробування. Жвавий інтерес викликав гібрид кистьового томата Антонелла F1 (Antonella F1), формуючий 5-6 плодів на кисті з середньою масою плоду 90-120 г і діаметром 57-67 мм. Гібрид має відмінну стійкість до екстремально високих температур повітря, сильно обліствен, має насичений темно-червоний колір і тривалий період послеуборочного зберігання. Зрозуміло, що ціна на такі томати в супермаркеті або на ринку буде значно вища за звичайну.
Гордість ізраїльської компанії - томати-черрі самих різних кольорів і форм. Так, жовтоплідний томат Саммер Сан F1 (Summer Sun F1) є лідером на ринку Великобританії і низки інших країн Західної Європи і, маючи найвищі смакові якості з вмістом сухої речовини в плодах до 8%, продається в супермаркетах у сегменті дуже дорогих овочів.
У продовження знайомства з асортиментом компанії «Хазера-Генетікс» 13 серпня в АР Крим (смт Роздольне) проходив День поля «Кавуни та дині - найкращий асортимент компанії« Нікерсон-Цваан Україна-2010 ». На ньому гості та учасники могли ознайомитися з асортиментом компанії «Хазера Генетікс». Генеральний партнер Дня поля - компанія «Рік-Агро» (директор - Володимир Панайотов) спеціалізується на вирощуванні безнасінних і диплоїдних кавунів, а також динь ананасового типу. На її полях і проводилося цей захід.
«Рік-Агро» - господарство масштабне: тільки під бессемянним кавунами, в основному гібридом Саги F1 (Sagi F1), зайнято майже 20 га (в історії розвитку безнасінних кавунів на полях Україні на сьогоднішній день це найбільш великий комерційний проект); решта ж площу (майже 40 га) відведена під диню ананасового типу Раймонд F1 (Raymond F1).
Високими смаковими якостями відрізняються безнасінні кавуни Саги F1 (плоди максі досягають 9-12 кг, окремі плоди - до
20 кг) і Екстезі F1 (Extazy F1) (міні - 1, 5-2,5 кг, окремі плоди - до 4 кг). У цих кавунів темно-червона хрустка м'якоть, вміст цукрів - на рівні 13-14% (для звичайних диплоїдних кавунів рівень цукристості становить 11-12% за шкалою Брикса). Показник же цукристості дині Раймонд F1, яка ось вже третій рік вирощується на промислових площах Україні, становить 12-13%. Високий рівень цукристості в поєднанні з гарною овально-видовженої формою великих і дуже великих плодів (до 7-9 кг! ) І яскраво вираженою сіткою визначають її унікальність, а значить і затребуваність на ринку. До речі, справжня узбецька диня має тим самим смаком і тими ж характеристиками плоду.
Французька компанія «Вілморін» представила ранню диню ананасового типу Біжур F1 (Bijour F1). Основна її відмінність полягає в її ранньостиглості (вона дозріває через 65-70 днів після висадки 25-30-денної розсади) і досить великому розмірі овальних плодів (1,8-3 кг). Незважаючи на свою ранньостиглість, диня характеризується прекрасними смаковими якостями (вміст цукрів - 11%) і відмінною транспортабельністю.
З новинок від «Хазери Генетікс» хочеться відзначити новий високоврожайний гібрид ананасної дині Мерон F1 (Meron F1). Незважаючи на свою ранньостиглість (дозрівання на тиждень раніше, ніж гібрид Раймонд F1), рослина має відмінно розвинений листовий апарат і формує дуже солодкі плоди (вміст цукрів - до 13%). З досвіду вирощування цього року можна зробити висновок, що Мерон F1 - одна з самих транспортабельних динь ананасового типу з високими смаковими якостями. Цей гібрид в найближчому майбутньому займе гідне місце на полях українських баштанники.
Вже багато років відомі гібриди диплоїдних кавунів від «Нікерсон-Цваан Україна»: типу Крімсон Світ (Crimson Sweet) - Васко F1 (Vasko F1), Варда F1 (Varda F1), дуже ранній Спринтер F1 (Sprinter F1) і типу Олл Світ ( All Sweet) - Кодак F1 (Kodak F1) ще раз підтвердили свою високу якість і врожайність.
Незважаючи на такі вагомі досягнення, компанія «Нікерсон-Цваан Україна» не збирається почивати на лаврах і постійно проводить випробування безлічі інноваційних продуктів на полях України. У нинішньому році були закладені випробування ізраїльських динь LSL 61424 і LSL 61427 з LSL-генами (LSL - англ.: Long Shelf Life - тривалий період зберігання), що відповідають за тривале (2-3 місяці) післязбиральної зберігання плодів. Присутність цих генів дозволить в умовах контрольованого середовища холодильного обладнання зберегти диню в свіжому вигляді до новорічних свят (за умови річної висадки розсади із збиранням врожаю у вересні). Ці випробування, як і всі попередні, поза всяким сумнівом пройдуть успішно - і незабаром такий динею вітчизняного виробництва українці зможуть прикрасити свій святковий новорічний стіл.
Повертаючись до продуктів «Хазери Генетікс», хочеться відзначити, що завдяки тісній плідної співпраці та злагодженій роботі українського та ізраїльського колективів (продакт-менеджери, менеджери з продажу, дистриб'ютори, фермери) лише за кілька років асортимент компанії набув чималої популярності на українському ринку. Це і ананасна диня Раймонд F1, і безнасінні кавуни: максі - Саги F1 і міні - Екстезі F1, і томати для комбайнової прибирання Таша F1 і Каліста F1, і ремінець томат-черрі ширения F1, і томати для плівкових теплиць Шарлотта F1 і Сапір F1, а також інноваційний кондитерський соняшник Шеллі F1 (Shelly F1) і Опал F1 (Opal F1).
Без сумніву, попереду в обох компаній - «Хазера Генетікс» і «Нікерсон-Цваан Україна» ще багато цікавих, насичених Днів поля, так само як і нових комерційних продуктів, які так необхідні українському споживачеві!

МайСтер ®, в.г. гербицид
0.08гр
формасульфурон+изоксадифенетил+ йодосульфурон
Гліфоган 480 в.р. гербицид
0.08гр
изопропиламинная соль глифосата

Случайные статьи на сайте
Что такое вирус и как с ним бороться 


Как можно удешевить производство комбикорма 


Гербициды против двудольных сорняков на посевах сахарной свеклы 


Полноценное кормление - залог высокой производительности 


Штирийский проект в Украине 


Скрытый интеллект Т7040 Просмотров: 1111 | | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]